Březen 2008

Memories

29. března 2008 v 16:21 | Cirilla Riannon |  + Melancholické
obr
Takovej hodně neobvyklej layotek, na kterém sem si hlavně vyhrála s perem, s kterym ale moc neumim, takže se tam určitě najdou nějaké ty chybičky. Jmenuje se Memories (Vzpomínky). Tenhle layoutek je výjmečně stvořen jen z jednoho obrázku (z deviantArtu, samozřejmě) a zbytek je už pak jen má práce z perem, brushe, textury a barvy :) Ani popravdě nevím, jestli se mi líbí. Ale na svůj názor já už moc nedám. Protože, když se mi nějaký lay opravdu líbí většinou si ho nikdo nevezme a ty do kterých bych to nikdy neřekla, tak o ty je pak taková poptávka, že jen kulím oči. Proto budu dávat vše, co stvořím, ať už se mi to bude líbit či ne.

Giraffe family

23. března 2008 v 22:43 | Cirilla Riannon |  + Fauna / Flora / Přírodní
obrázek
= Stáhnout

Nezvyklé co? Na mě tedy stoprocentně, ale teda nevím co se se mnou stalo, ale dneska sem dostala úplně nepředstavitelnou chuť na layout se žirafama, a hlavně na nějaký veselý, barevný a optimistický :) A nakonec, když tak přemýšlím, tak lidi co nechtějí mít layout s fantasy tématikou či nějaký temný atd. tak si u mě asi jen těžko vyberou. Je prostě třeba být všestraný. Jinak co se týče zpracování, vím že je to hrozně zvláštní styl a vůbec takovej nepříliž povedenej. No prostě vím, že žádná bomba se dneska nekoná. Jediný co se mi na něm opravdu líbí je ta žirafa jak se kroutí kolem toho textovýho pole :)

Button

21. března 2008 v 3:15 | Cirilla Riannon |  Button
obrázek
Tak, udělala jsem si "pořádný" button :) už bylo na čase...
" Ale není to obyčejný button, je totiž začarovaný " :)
Konečně sem se dokopala k tomu udělat ho měnící - jakmile se mi změní design, změní se automaticky i buttonek, však to znáte.
++++
Tady jest
Ciri
<p style="text-align:center"><a href="http://eruin.blog.cz/"><img src="http://i231.photobucket.com/albums/ee133/ciriR/button.gif" title="Ciri" alt="Ciri" width="88"

Spirited away

20. března 2008 v 5:37 | Cirilla Riannon |  Aktualizace
obrázek
Asi jste si všimli, že :)
To nepochybně. Tož, tak k tomuto layi mám silně citový vztah... Jednak proto že je po půl šesté ráno :) Kdo by k němu pak neměl srdcové cítění, že, ale hlavně je z mého nejmilovanějšího anime filmu Cesta do fantazie. A s jeho hlavními představiteli - mladičkou Chihiro a tajuplným Haku :)
++++
++++
- Taky jsem drobátko pozměnila rozřazení Menu, ale jen nepatrně.
- PS: Sledujete tu nezkrotnou posedlost webem :)

3 nové Avatary

20. března 2008 v 5:07 | Cirilla Riannon |  Aktualizace

○○○ S Jamesem McAvoyem (Letopisy Narnie, Vášeň a cit, Pokání) ○○○

obrázekTož, tohoto herce jsem si v poslední době naprosto zamilovala. Nedávno sem byla v kině na Pokání, kde si střihl hlavní roli a před pár dny sem s ním viděla Vášeň a cit - kde se předvedl jako nezkrotný a šarmantní právník Tom Lefroy. A navíc - Pana Tumnuse snad zná každý ;)

Fear is a death

16. března 2008 v 17:12 | Cirilla Riannon |  + Temné/depresivní
obrázek
Layout laděný do fialových odstínů s docela úzkou stránkou. Už mě omrzelo dělat laye tlusté a zase tlusté, takže pro ty, kterým se spíše zamlouvají hubené stránky je tenhle jako dělaný ;)

Silence of the butterfly

15. března 2008 v 19:30 | Cirilla Riannon |  + Temné/depresivní
obrázek
Zelený layoutek s takovou úžasnou mrtvolkou a motýlkama, prostě bájo. Řekněme že je trochu morbidní.ano, vím to! ale to je přesně to, co potřebuju :)

Phantasm

14. března 2008 v 23:16 | Cirilla Riannon |  + Fantasy
obr

Dneska jsem zas dělala svou oblíbenou činnost, a to brouzdání po deviantartu a narazila jsem na sadu těchto obrázků, které mě na první pohled zaujaly. Autorka těchto skvostů je Kmye chan.
Také ještě maličkost - toť můj čtyřicátý lay :) *tlesk*

Nový design aneb pokus o dvousloupcový layout na blogu

3. března 2008 v 2:21 | Cirilla Riannon |  Aktualizace
obrázek
Tak... to čubrnite, což. Je tu nová změna a tentokrát sem si blog přetvořila k obrazu svému. Původně sem vůbec nevěřila že bych něco takovýho na blogu mohla svést, ale po několika hodinovém úsilí a všemožném zkoušení vzniknul tento lay, který se tak nějak snaží tvářit jako webový - dvousloupcový. Nejvíc ze všeho sem nadšená z toho menu - na kterém sem si opravdu dala práci a které je přesně ušité na mé rubriky. Musela sem ho dělat přes funkci Profilu, ale stálo to za to, konečně sem z blogem spokojená a mám z něj alespoň trošičku dobrý pocit :)
A proč vlastně to všechno? Mno, blog už mám opravdu velmi dlouho, když řeknu že několik let, nebudu lhát... Takže je vcelku jasné, pochopitelné a úplně přirozené, že mé srdce ze všecho nejvíc touží po webových stránkách. A v nynější době kam jen kouknu tak se každej na web stěhuje..... (nebo se už přestěhoval). No a jelikož jsem hrozný pako se něco složitějšího naučit, kódování stránek my můj "stávkující" mozek neumožnil :) Proto tento pokus vytvořit webu podobný blog :) Snad to chápete a líbí se vám to stejně jako mě .... A nakonec: Pápá lálá....

Kiss of the dragonfly

1. března 2008 v 3:45 | Cirilla Riannon |  + Fantasy
obr
= Náhled =
Tak tento lay se mi upřímě moc nelíbí, nebo mě spíše nijak valně nezaujal. Ale vzhledem k tomu že jsem ho dělala snad tři hodiny, i když to teda není vůbec vidět, sem se rozhodla ho použít. Aspoň to je něco nového, tak nějak i nezvyklého a nemůžete říct že dělám všechno na jedno brdo.... třeba si své obdivovatele najde a já tomu pevně věřím :) Já ale mezi ně asi nikdy patřit nebudu ;) ...