Duben 2008

Sweet messenger

30. dubna 2008 v 22:45 | Cirilla Riannon |  + Melancholické
obr

= Náhled =
= Stáhnout =


Layout Sweet messenger, další z řady mých bývalých designů.
Tímto vám je od nynějška k dispozici ;)

Spirited Away

30. dubna 2008 v 22:43 + Manga/Anime
obrázek
Layout, na kterém sem byla dlouhou dobu hroznej závislák a vyměnila sem ho teprve nedávno ;) Spirited Away, neboli anime film Cesta do fantazie. Opět ho přesouvám do "veřejných" layoutů, jako obvykle, protože tenhle si to obzvlášť zaslouží ;) no a hlavně už o něj bylo zažádáno, takže to celý proces patřičně urychlilo ;)

Magical Tavern

26. dubna 2008 v 23:27 Aktualizace
obrázek
A že už bylo na čase.... :) Layout s Cestou do fantazie se tu zdržel zcela jistě ze všeh nejdéle.... přesně měsíc + 1 týden k tomu ;) a i tak, bylo pro mě hrozně těžké vzdát se ho, opustit ho, rozloučit se. Tak nějak jsem k němu přirostla, ale tak už to bývá. Mno, vystřídal ho docela zajímavý layoutek Magical Tavern (Magická krčma). Ten obrázek mi příjde naprosto dokonalý a už ho mám uloženej docela dlouho, s vyhlídkou nějakého toho designu. Tak přece... Autorkou obrázku je Asuka111. Předpokládám, že s těma úžasnýma dílkama bych mohla layoutovat častěji ;) Osobně nevím, jak dlouho tu vydrží, mám z něj takové smíšené pocity.

Sweeney Todd

19. dubna 2008 v 1:22 + Filmové/knižní
obrázek
Layout dělaný na žádost mé kamarádky Mari, která je Sweeneym stejně posedlá jako já ;) Musím se teda přiznat že s vytvořením tohoto tématu sem vůbec neváhala, ba naopak, velmi mě to bavilo. Kdo tento snímek viděl, zcela určitě mě chňápete... aneb ze zpívajícího Johnyho se vám prostě podlamují kolena ;)

Memoirs of a Geisha

11. dubna 2008 v 22:23 | Cirilla Riannon |  + Filmové/knižní
obrázek
Layout na téma opravdu nádherného filmu Geisha. Mno, hrozně dlouho jsem ho plánovala, prostě lay s Geishou, no takovej můj sen, a vidite.... jak katastofálně to dopadlo... heh. Veškerou kritiku slavnostně očekávám :)

Within Temptation

10. dubna 2008 v 0:07 | Cirilla Riannon |  + Manga/Anime
obrázek
Nový anime layout, jak jsem slíbila ;) Mno, naučila jsem se nové fígly s perem, tak sem je hned musela vyzkoušet v praxi a takto to dopadlo. Snad je to alespoň maličko poznat ;) No vím, že tento lay je trošičku zvláštní, ale jsem s ním docela spokojená. Prostě, změna musí být :)
Heh, jestli vám ten název, Within temptation, příjde nějak povědomý, tak se nedivte, pojmenovala jsem ho po mé oblíbené metalové skupině... Proč vlastně, opravdu se nedá říct, že by anime lay měl co dočinění s metalem, ale Within temptation v překladu znamená něco jako "V pokušení" což se mi k němu docela i hodilo. Takže proto tahle schoda ;) Je takový zamilovaný, což je u mě vážně zázrak ;) si toho patřičně važte...

Lucius Malfoy

6. dubna 2008 v 15:32 | Cirilla Riannon |  + Filmové/knižní
obrázek
heh, takže další mé bývalé ošacení ;) Tentokrát měl to štěštíčko Luciusek. Nemyslím si, že by tento lay byl nějak graficky úžasnej, ale já sem se hrozně zamilovala do toho obrázku. Nakonec, jak často můžete vidět Luciuse v takovéto prekerní situaci ;) Je ze srpna roku 2007, dlouhá to doba, což :)

Stardust

5. dubna 2008 v 23:23 | Cirilla Riannon |  + Filmové/knižní
obrázek
Další lay ze složky Past Layouts... opět srdcová záležitost, měla jsem ho přes měsíc, což byl v té době u mě největší rekord :) a poutá mě k němu silná závislost ;) Lay je na téma Stardust (Hvězdný prach) - naprosto úchvatného filmu natočeného na motivy knihy od Neila Gaimana, a hlavně se zaměřuje na mé zlatíčko Tristana. Kdo tento film neviděl, můžu jen doporučit...

Japan Garden

5. dubna 2008 v 18:54 | Cirilla Riannon |  + Asijské
obrázek
Překvapení. Ti, kdož si na tento layout vzpomínají upřímě obdivuju, protože to znamená, že to se mnou vydrželi opravdu dlouho. Tak přes půl roku starý layout, jeden z mých úplně začátečních :) kdy jsem ještě prakticky nic neuměla, ani pořádně udělat menu ;) Ale přesto, k tomuhle layoutu jsem si vypěstovala tak hluboký cit, že mě nepřešel ještě do dnešních dnů...
Vysvětlení: Už dlouho plánuji velký přesun ze složky "Past layouts" do složky "Veřejných layoutů" Je to jednoduché, je mi jich prostě líto, navíc mi o ně pořád píšete...
PS - dočkejte, bude jich mnohem víc ;) Ne všechny samozřejmě, jen ty nejvybranější ;)

Naruto

1. dubna 2008 v 20:57 | Cirilla Riannon |  + Manga/Anime
obrázek
Tenhle nápad není z mé hlavy, já bych sama od sebe lay - téma Naruto, nikdy neděla. Hlavním důvodem nejspíš bude, že absolutně nevím, která bije :) Nikdy jsem ho neviděla, ale už i já sem si stačila všimnout, že Naruto je poslední dobou celkem fenomén. A žádostí o lay s jeho tématikou se rojí s požehnanou rychlostí :) A proto, když i mě přišlo pár takových, rozhodla jsem se, že nezklamu, a lay s Narutem skutečně udělám, myslím, že by o něj "snad" mohl být i zájem.
Mno... je to vlastně můj první "veřejnej" anime lay. A ještě jsem vám chtěla říct drobnost - od nynějška bych měla dělat laye i s manga/anime tématikou. Tak je to alespoň v plánu. Snad nezůstane jenom u slibů :) Doufám, že to mnozí z vás uvítají...
PS: Když jsem tak po netu hledala ty obrázky z Naruta a narychlo četla alespoň střípky informací, abych se svýma vědomostma nebyla úplně na suchu, docela mě to i nadchlo. Mít příležitost, hned bych to omrkla. Tak doufám, že tu příležitost mít časem budu ;)