Červen 2008

The Curse longing

20. června 2008 v 3:17 | Cirilla Riannon |  Aktualizace
obrázek
OHO HO HO HO HO. Po zhruba dvouch měsících *Nekulte ty oči tak nápadně :D* je tu změna layoutu. Z mého milovaného "magického" sem přešla na poněkud depresivnější a temnější oblek. Na layoutu sem dělala nějaké dva dny. Bylo pro mě problematické dodělat to Menu, ale konečně se mi to jakž takž podařilo. Mno, jsem docela spokojená, jediný problém je, že sem na svém bývalém ošacení byla nesmírně závislá a jsem si naprosto jistá, že už nikdy neučiním nic tak krásného. Asi jen z toho důvodu má "spokojenost" mírně pokulhává. Ale co, změna je život a s novým layem přišlo i pár nepatrných změn. Například nová rubrika Ankety, která už čeká jen na vás, takže pokud ste tak ještě neučinily, urychleně napravit. Naleznete ji jako podrubriku v "Site", kdybyste ji někdy hledali, dále sem "konečně" v menu zdecimovala oblíbené stránky a umístila je do samostatného článku, ale to ste si jistě všimli sami :D To asi tak vše.

Naomi Watts

20. června 2008 v 1:41 | Cirilla Riannon |  Aktualizace
obrázek
Něco málo grafické činnosti. Trochu sem si hrála. Vzniknul mi jeden blend s Naomi Watts. No, aspoň ta herečka stojí za to ;) Podle mě je skvělá a co líp, hraje ve skvělých filmech. Například nový King Kong, Barevný závoj či Kruh... King Konga sem právě předevčírem viděla. Po opravdu dlouhý době. A hádejte, bylo to stejně nádherné a strhující jako prvně :D Prostě prvotřídní snímek, Peter Jackson se opravdu vyznamenal.
Dále sem zpatlala dva avatary, s kterýma už jsem o trochu spokojenější

Kinová záležitost

20. června 2008 v 0:16 | Cirilla Riannon |  Ankety
obrázek
Nedávno sme s kamarádkou rozvedli docela zajímavou debatu. A došli sme k názoru, že svět se dělí na dva typy lidí :)) Titulkové a netitulkové :D

Cirilla Riannon (Rok 2006)

18. června 2008 v 18:28 | Cirilla Riannon
obrázek
obrázek

Demon Love

15. června 2008 v 4:10 | Cirilla Riannon |  + Fantasy
obr

= Náhled =
= Stáhnout =


Co bych k tomuhle layi tak mohla napsat... Snad jen, že se nemůžu ubránit pocitu, že lay mírně působí jako žehlička :D Taková ta stará z držadlem. No nic, už je moc pozdě (brzy) a mě nejspíš hrabe ;)
*Věnováno Mab* Zas a znovu :D
Okouzlující obrázek vytvořila Lavah.

Hayden Panettiere

11. června 2008 v 18:39 | Cirilla Riannon |  + Známé osobnosti
obrázek
Layout s Hayden Panettiere, alias Claire Bennet, která ztvárnila jednu z hlavních postav v seriálu Hrdinové. Seriál Heroes je jedna z mála věcí, které mě v poslední době opravdu nadchly. Absolutní posedlost, například o výkendu sem zkoukla celou druhou řadu, co je na tom tak zvláštního - zkoukla sem ji v kuse, 10 nepřetržitých hodin, kdy sem byla nalepená na monitoru :) Sem měla absťák z toho, že mi v telce zkončila řada první ;) Nu, proto asi tento layout, řada třetí bohužel k dostání zatim není, tak se uklidňuju aspoň grafickou činností :) Příběh Clair Bennetové mám z celého seriálu asi nejraději, společně s Petrem. Tento lay je bonusovej zázrak :)

Wakeful city

3. června 2008 v 23:39 | Cirilla Riannon |  + Světová místa
obrázek
Pokus o netradiční, neobvyklej layout. Výjmečně z docela realistickejch obrázků, oproti tomu co dělam obyčejně zcela určitě :) Ale líbí se mi, ty obrázky. Jinak myslím, že mé smíšené pocity jsou na místě. Přemejšlim jestli se mám k tomuhle layi vůbec hlásit :) Je... zvláštní. Ale teda, nechci se vychloubat, ale když už, tak se mi na něm především líbí zápatí, a vůbec se zaoblením stránky jsem vcelku spokojená :) Alespoň něco ;)

Sun and Moon

2. června 2008 v 20:26 | Cirilla Riannon |  + Fantasy
obr
= Stáhnout

Layout v oranžovo-vínových odstínech :) To tu delší dobu nebylo. Nádherný, okouzlující a bechderoucí obrázek, a že bych takhle mohla žvatlat do nekonečna, je dílkem Ugly-baka-girl. Osobně myslím, že nezůstane jen u jednoho laye z jejích výtvorů. Prostě mě ohromily :) K layoutu je tentokrát spoustu bonusů ;)