Hudební archiv

6. dubna 2010 v 23:14 | Cirilla Riannon |  Oblíbená hudba, videa apod.
obr
D - Yami Yori Kurai Doukoku No Aka
Je úžasné jak D-sama během jedné písně dokáže změnit hned třikrát charakter svého hlasu a pracovat tak s více prvky naráz. A že má úžasnej hlasovej potenciál, to já věděla vždycky! I když tady dostal i mě, musím říct. Zprvu zahajuje svým obvyklým hlubším hlasem, ale postupem času přidává do hry i svůj charakteristický ječák. Aby to bylo ještě zajímavější, ke konci D-sama hází takové výšky, za které by se snad nemusela stydět ani operní pěvkyně, což se zrovna v žánru visual kei nevydí tak často. A to je právě to, co na tomhle díle tak obdivuju. D-sama mi opět dokázal, že jeho potenciál je nezměrný a já tuhle písničku pokládám za jednu z nejzajímavějších a nejoriginálnějích od něj ;)obr
Moi Dix Mois - Xanadu - Lilac of damnation
Ano, tohle dílo od Moi Dix Mois to tu zdobilo velice dlouho. Obecně pokládám všechny písně od nich za vydařené, nicméně tahle se mi vryla pod kůži asi nejvíce. Začátek má úžasně tajemnou, přímo hmatatelnou atmosféru plnou očekávání. Při hlasovém projevu Setha v prvních minutách mě jednoduše mrazí a bubny společně s "kostelním" doprovodem celou tajemnou atmosféru krásně podtrhují.


obr
D - Taiyou wo okuru hi
Narovinu? D-sama je Bůh! A na jeho klipy, tak často stylizované do nádherného aristokratického prostředí plného svíček, bych se vydržela dívat dlouhé hodiny.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama