+ Fantasy

Layout Witch diary

31. března 2010 v 20:54 | Cirilla Riannon
obr

= Náhled =
= Stáhnout =

Jak už se stalo zajetým zvykem, vkládám svůj bývalý design, nyní určený i pro širokou veřejnost ;)

Layout Cupid

13. března 2010 v 21:33 | Cirilla Riannon
obr

= Náhled =
= Stáhnout =

Layout rozhodně nevhodný pro diabetiky :D Velmi romantický a nadmíru přeslazený, ale mě se líbil ten obrázek, nějak sem si nedokázala pomoct :D Ani nevím, co mě to popadlo... takovej zaláskovanej layout, to je působení tolik očekávaného jara, to je jasná zpráva :-)

Layout Magical tavern

6. března 2010 v 23:30 | Cirilla Riannon
obr

= Náhled =
= Stáhnout =


Layout z roku 2008, jehož předešlé hnízdiště bylo práve zde. Jeden z mála, na které jsem vždycky byla a vždycky budu hrdá ;) Po dvouch letech se mi konečně podařilo odprostit se od hamounckých pocitů :D

Layout Fallen Angels

5. února 2010 v 22:28 | Cirilla Riannon
obr

= Náhled =
= Stáhnout =

Opravdu jsem nečekala, že se k tomu dokopu tak brzy 8-O Ale kupodivu, vyšší moc byla nejspíš příznivě nakloněna :D Po dlouhé době konečně zbrusu nový layout určený jen a jen pro vás ;)

Obrázky mě fascinovaly hned na první pohled, zamilovala jsem si je. Ten vlevo mám už v počítači možná i několik let (byl zašouplej v jedný z nejstarších složek), toho poraněnýho anděla sem našla nově a okamžitě si mě získal. Hned sem ty dva viděla pospolu :D
Inu, doufám že se líbí...

Demon Love

15. června 2008 v 4:10 | Cirilla Riannon
obr

= Náhled =
= Stáhnout =


Co bych k tomuhle layi tak mohla napsat... Snad jen, že se nemůžu ubránit pocitu, že lay mírně působí jako žehlička :D Taková ta stará z držadlem. No nic, už je moc pozdě (brzy) a mě nejspíš hrabe ;)
*Věnováno Mab* Zas a znovu :D
Okouzlující obrázek vytvořila Lavah.

Sun and Moon

2. června 2008 v 20:26 | Cirilla Riannon
obr
= Stáhnout

Layout v oranžovo-vínových odstínech :) To tu delší dobu nebylo. Nádherný, okouzlující a bechderoucí obrázek, a že bych takhle mohla žvatlat do nekonečna, je dílkem Ugly-baka-girl. Osobně myslím, že nezůstane jen u jednoho laye z jejích výtvorů. Prostě mě ohromily :) K layoutu je tentokrát spoustu bonusů ;)

Archangel

18. května 2008 v 4:37 | Cirilla Riannon
obr
= Stáhnout

Po delší době jsem tu s novým layoutem. Už sem si vážně říkala, že sem prokletá. A to konkrétně prokletá na obrázky. Jako by se mi vyhýbali, schovávali se přede mnou. Mé zoufalství bylo téměř hmatatelné :D Jestli sem tohle své ubíjející prokletí prolomila, posuďte sami, já osobně sem z toho obrázku nadšená. Je to dílo od Fish-KY. Layout působí docela jednoduše, ale piplala sem se s ním hodiny, to víte, ta mrcha pero zase neposlouchala :D Původně ten lay vypadal úplně jinak. Měla sem k němu vyrobené takové teda alespoň dle mého názoru "hezké" okraje, ale, mno, blog je jaksi nebyl schopen pochopit, tak sem to vzdala a dala ho bez okrajů, alespoň nebude přeplácanej, myslím, že mu to ani moc neuškodilo ;) ba naopak.

Phantasm

14. března 2008 v 23:16 | Cirilla Riannon
obr

Dneska jsem zas dělala svou oblíbenou činnost, a to brouzdání po deviantartu a narazila jsem na sadu těchto obrázků, které mě na první pohled zaujaly. Autorka těchto skvostů je Kmye chan.
Také ještě maličkost - toť můj čtyřicátý lay :) *tlesk*

Kiss of the dragonfly

1. března 2008 v 3:45 | Cirilla Riannon
obr
= Náhled =
Tak tento lay se mi upřímě moc nelíbí, nebo mě spíše nijak valně nezaujal. Ale vzhledem k tomu že jsem ho dělala snad tři hodiny, i když to teda není vůbec vidět, sem se rozhodla ho použít. Aspoň to je něco nového, tak nějak i nezvyklého a nemůžete říct že dělám všechno na jedno brdo.... třeba si své obdivovatele najde a já tomu pevně věřím :) Já ale mezi ně asi nikdy patřit nebudu ;) ...

Moon light

31. ledna 2008 v 23:35 | Cirilla Riannon
obr
Tak.... jsem se do toho poslední dobou nějak vrhla.... takže jsme se konečně dočkaly - ano, jubilejní třicátý layoutek je tu :) Jmenuje se Moon light a obrázek je samozřejmě z deviantartu. Hrozně se mi líbil, ale myslím, že by si zasloužil lepšejší zpracování, než jsem mu poskytla já =)
Stahování a Pravidla = ZDE =

Layout č. 28

30. ledna 2008 v 19:40 | Cirilla Riannon
obr

Angelic hatred

17. ledna 2008 v 18:45 | Cirilla Riannon
obrázek
Tak.... nový lay, je takový zvláštnější, nevím jestli si najde nějakého obdivovatele, ale zase na druhou stranu je v pro mě dost příjemných barvách.... Jmenuje se Angelic hatred, což je v překladu něco jako andělská nenávist (teda alespoň si to myslím :)

Umbrella sky

2. ledna 2008 v 7:55 | Cirilla Riannon
obrázek

= Náhled =

= Stáhnout =Tak, další dáreček pro vás - je to bezmála tří hodinová práce, tak snad to oceníte.... sem se nějak rozlayoutovala :) dle mého názoru je tohle asi to nejpropracovanější, co sem kdy stvořila, uf - by mě zajímalo, jak jsme dřív vůbec dokázala fungovat bez toho zázračného pera =)

Fate of snail

18. září 2007 v 23:08 | Cirilla Riannon
obrázek
>> Náhled <<
Už ho mám hotovej delší dobu, mno, tak týden.... je to takový výjmka, no řekněte, jak často já dělám něco tak veselého :) ale navzdory tomu se mi líbí. Nechce se mi nic moc psát :( zachvátila mne horečka a nemám na to tudíž extra velkou náladu... snad se líbí. Pokud se tu naskytne nějaký zájemce o tento lay, tak všechno potřebné najdete v pravidlech...

Angelic strength

8. září 2007 v 17:37 | Cirilla Riannon
obrázek
>> Náhled <<
Tak jsem si našla trochu času na další lay - tenhle obrázek mám v počítači už dlouho a vždycky jsem z něj chtěla něco zkusit... takže konečně :)

Magic plain

21. srpna 2007 v 9:10 | Cirilla Riannon
obrázek
Nenapadá mě nic moc, co bych mohla k tomuhle lay mohla napsat. Mno, nazvala jsem ho Magic plain - jako obvykle mi připadá tak nějak zvláštní.... nevim, nevim... dělala jsem ho včera (samozřejmě v noci), ale vkládám ho až dnes.... snad se bude líbit......snad se bude zobrazovat dobře :)

Forest kingdom (zelenější už to nejde :)

14. srpna 2007 v 4:24 | Cirilla Riannon
obrázek
Mrkněte se tady - >> Náhled <<
Mno, nový lay je tu :) V poseldní době se mě hrozně začínají líbit takový tyhle laye, které jsou vlastně takový celý rozpatlaný do jedné barvy a velký kus ze záhlaví je prolnut do textu. Takže jsem hnedle jeden takový udělala, přesně podle mých představ. I když se to možná nezdá, vím, že je to nic moc, jsem nad tím strávila několik hodin své drahocené noci :) nu což, stejně bych nespala, nic si nebudem nalhávat, že.... tak jsem alespoň svoji nespavost něčím vyplnila.

Fantasy garden - 1.layout pro vás

8. srpna 2007 v 5:25 | Cirilla Riannon
obrázek
Jo opravdu jste se dočkali, můj první lay, který je určen pro vás. Ať už, abyste si ho mohli dát na svůj blog, nebo jen proto, abyste se jím mohli pokochat.
Pachtila jsem se sním celou noc, ale takhle já to dělám vždycky, takže nic nového...
Mno všechno ostatní důležitý, naleznete až tam. Takže tak...
Víte co mě teď napadá, já jak se tak dívám na ten lay, tak si nemůžu pomoct, ale hrozně mě připomíná hobitín - vím že tam žádnej hobit ani nory není :-) ale takovej nádech, ty barvy a prostě na mě tak působí. Taky máte ten dojem???
 
 

Reklama
Reklama