Prohlášení

Pravidla + Jak stahovat

9. srpna 2007 v 21:31 | Cirilla Riannon

obr

Upozornění: Layouty na přání v memontální době nedělám, takže mi o ně prosím nepiště. Můžete si však vybrat z layoutů, které jsou zde volně ke stažení.


obr

- Všechny layouty jsou určeny pro blog.cz
Pravidla
1. Nevydávejte moje layouty za své.
2. Musí být zachován Credits, tj. zápatí se jménem autora
3. Pokud butete požívat nějaký můj lay, dejte si prosím na blog odkaz (či button) na mou osobu.
4. Je přísně zakázáno používat jednotlivé části z laye samostatně nebo lay jinak zásadně upravovat
(toto se nevztahuje na písma a podobné "drobnůstky" - pokud se vám mnou zvolené písmo nelíbí,
můžete samozřejmě použít jiné). U předdefinovaných volitelných boxů se jedná pouze o vzor a proto to
prosím také neberte za povinnost - tyto části layoutu jsou čistě na vás :)

Pokud vám něco nepude, něčemu neporozumíte, či se vám layout nepodaří nastavit tak, jak má vypadat, není problém mi napsat a zeptat se mě .... :)

obr

Jak lay stáhnout

Většina novějších layoutů jsou zde volně ke stažení v zazipoavné složce - nacházejících se na uložto.cz. Ve složce naleznete jak veškeré potřebné obrázky a bonusy, tak i podrobné printy nastavení, dle kterých si všechno pečlivě přepíšete do svého vlastního nastavení blogu.

Starší layouty tu ovšem v zipu ke stažení nenajdete. U nich platí starý způsob stahování:
1. O tyto layouty si piště na mail ciriR@seznam.cz
  • A co je důležité do emailu napsat?
- A.) adresu či název layoutu o který máte zájem
- B.) adresu blogu, kde ten layout použijete

2. Já vám pošlu heslo, kterým se dostanete do systému blog.cz

3.
Poté co se přihlásíte a dostanete se tak do zmiňovaného layoutu, si všechno zkopírujete.

- V galerii obrázky - pozor! ty ale musíte uložit ve skutečné velikosti.
To uděláte takto: Klikněte na záložku obrázky, objeví se vám tam miniatury těch obrázků. Klikněte na jednu z miniatur a objeví se vám znovu ten obrázek a nad ním bude odkaz, tak klikněte na ten odkaz a objeví se vám ten obrázek v novém okně a ve skutečný velikosti. Teprve odtud si ho uložte do svého PC.
Uložené obrázky si pak samozřejmě nahrajete do svého vlastního nastavení blogu....
- Pak záložka nastavení - tam si všechno do puntíku zkopírujete. Stránku, barvy, rozměry, zarovnání - prostě každý ten bod si musíte úplně stejně nastavit i ve vašem blogu. Musí to být opravdu přesné, jinak se layout bude zobrazovat špatně. Samozřejmě věci jako rubriky či výpis článků jsou na vás.


obr
Tipy - Pokud máte dva prohlížeče, doporučuju si v jednom otevřít vzorový layout, dle kterého to budete nastavovat, a teprve v druhém prohlížeči si otevřít blog svůj.
Půjde vám to lépe. A hlavně někdy se stává, pokud pracujete s dvojím nastavením v jednom prohlížeči, že se vám blogy propojí, a když si toho nevšimnete, většinou mi na layoutu něco poničíte, takže pokud máte možnost dvou prohlížečů, vřele doporučuju :)

obr
Upozornění - Pokud na layoutu omylem cokoliv poničíte, dejte mi o tom prosím vědět! Pochopím to a dokonce budu stále milá :) Není problém to opravit, ale jak říkám, musím o tom vědět.


obr
Co se týče ostatní grafiky:

- U drobné grafiky (jako jsou avatary, ikonky, štítky, a takovéto podobné blbinky :D autorská práva nijak nevyžaduju. Je to blbost, s prominutim. Takže na to, na co jsou určené klidně využívejte dle libosti. Budu jedině ráda. Opakuji - na co jsou určené!
= Nekopírovat jako celek, beze zdroje opravdu ne! (to je zas jiná) jestli někde najdu beze zdroje zkopírovanej celej článek s mou grafikou, budu zlá! A ať vás už vůbec nenapadane vydávat za své (to byste mě vážně ranili...... nechtějte mě ranit! Jsem přeci jenom upír. Mstivej :D


obr

Snad ste se nijak nezalekli a budu se těšit na vaše emaily :)
 
 

Reklama