+ Známé osobnosti

Zac Efron

15. února 2009 v 16:01 | Cirilla Riannon
obrázek
Layout se Zacem Efronem, dělaný na přání. Já osobně jeho fanda nijak zvlášťě nejsem, ale neříkám, hezkej přece jenom je :D Layout má dvě menu, v levo a nahoře a je zde ke stažení i pro širokou veřejnost;) PS: Pokud se vám menu nahoře nehodí, tak ho tam samozřejmě dávat nemusíte. Ale upozorňuji vás, že pak musíte rozměry záhlaví upravit na 420 pixelů, jinak vám to nebude sedět ;)

Hayden Christensen

19. ledna 2009 v 22:56 | Cirilla Riannon
obrázek
Jen taková rychlovka s Haydenem :D Pro mě to je jeden z nejúžasnějších herců na světě :D Asi není třeba seznamovat. Anakina z Hvězdných válek zná snad každý... Ovšem ve snímcích jako Dům života, či seriálu Cesta vzhůru byl taktéž okouzlující ... Má můj obdiv.

Hayden Panettiere

11. června 2008 v 18:39 | Cirilla Riannon
obrázek
Layout s Hayden Panettiere, alias Claire Bennet, která ztvárnila jednu z hlavních postav v seriálu Hrdinové. Seriál Heroes je jedna z mála věcí, které mě v poslední době opravdu nadchly. Absolutní posedlost, například o výkendu sem zkoukla celou druhou řadu, co je na tom tak zvláštního - zkoukla sem ji v kuse, 10 nepřetržitých hodin, kdy sem byla nalepená na monitoru :) Sem měla absťák z toho, že mi v telce zkončila řada první ;) Nu, proto asi tento layout, řada třetí bohužel k dostání zatim není, tak se uklidňuju aspoň grafickou činností :) Příběh Clair Bennetové mám z celého seriálu asi nejraději, společně s Petrem. Tento lay je bonusovej zázrak :)

Evangeline Lilly

3. května 2008 v 22:45 | Cirilla Riannon
obrázek
Takovej obyčejnější, dívčí layout. Původně to byl jen blend, ale tak nějak mě to chytlo :) A tak se k blendu připojil i layout ;) Má, ano opravdu vás nešálí zrak, růžové okraje, ale je to taková tmavá růžová a navíc, prostě jiná barva by se k tomu nehodila. jak ste jistě poznali, ta ženština v záhlaví je jedna z hlavních hrdinek seriálu Ztraceni, konkrétně Kate.

Julianne Moore

10. února 2008 v 22:10 | Cirilla Riannon
obrázek
= Náhled =
Je mi jasný, že k mé osobě je tenhle lay asi celkem nezvyklý. Ale poslední dobou mám opravdu hodně zvláštní chutě :) No takže lay s herečkou Julianne Moore, kterou jste mohli vidět třeba ve filmu Evoluce, Zloději paměti, Hannibal a mnoho dalších.

Helena Bonham Carter

9. února 2008 v 5:03 | Cirilla Riannon
obrázek
= Náhled =
Layout s herečkou Helenou Bonham Carter, kterou nejspíš znáte hlavně jako Belatrix. Ač jsem toho s ní zase tolik neviděla, tak mě je hrozně sympatická :) Je v béžových odstínech, no a původně to byl jen blend, ale nakonec jsem se objetovala i pro lay =)

Jared Leto

25. srpna 2007 v 16:32 | Cirilla Riannon
obrázek
Můj první lay na téma nějaké známé osobnosti. Jared - moje zlatíčko, posedlost, modla, idol - dá se to nazvat různě.
Informace pro stahování naleznete v pravidlech...
 
 

Reklama
Reklama